top of page
Reversās osmozes sistēmas

Reversās osmozes sistēmas

Ūdens attīrīšanas sistēmas SPECTRUM un AXEON ir komplekss ūdens attīrīšanas risinājums jebkuram procesam.

SPECTRUM RO sistēmas

SPECTRUM RO sistēmas izstrādātas priekš industriālas izmantošanas. Sortimentā ir pieejamas 5 modeļi ar produktivitāti no 150 līdz 1250 litriem stundā.

 

SPECTRUM RO sistēmās tiek izmantotas tikai augstas kvalitātes komponenti, kas nodrošina  augstu veiktspēju un ilgstošu kalpošanas laiku.

 

SPECTRUM RO sistēmas ir aprīkotas ar vadības paneli, manometriem, plūsmas mērītājiem, diviem TDS mērītājiem un koncentrāta recirkulācijas vārstiem, kas sniedz lietotajam visu tehnisko informāciju, kura ir nepieciešama, veiktspējas kontrolei kombinācijā ar vēlamo vadību.

 

SPECTRUM RO sistēmas ir ergonomiskas un kompaktas, kas nodrošina vieglu uzstādīšanu un neprasa daudz vietas telpā. Tiek piegādātas saliktā veidā un ir gatavas pieslēgšanai.

SPECTRUM RO sistēmas
AXEON LP sistēmas

AXEON LP sistēmas

AXEON LP sistēmas izstrādātas priekš industriālas izmantošanas ar zemu RO ūdens patēriņu. Sortimentā ir pieejami 5 modeļi ar produktivitāti no 57 līdz 114 litriem stundā.

 

AXEON LP darbojas no pieslēguma ūdens spiediena, ir viegli uzstādāmas un apkalpojamas.

Tās ir ļoti kompaktas, bez sūkņa tipa sistēmas paredzētas uzstādīšanai pie sienas.

 

AXEON LP  aprīkots ar  TDS mērītāju, spiediena mērītajiem un vārstiem.

Apkopes materiāli un serviss

Piedāvājam visus nepieciešamus apkopes materiālus: Iepriekšējas attīrīšanas filtri, Membrānas, Rezerves daļas. Garantijas un pēc garantijas serviss. Veicam ūdens analīzes.

bottom of page